Przejdź do głównej zawartości

Canpol Babies

KOCHANI!

Zgłosiłam się do super projektu Testuj z Canpol Babies! Funkcjonalność, estetyka i bezpieczeństwo w jednym. Jak wiecie Edytka ma sześć miesięcy i choć karmię ją piersią to czasem muszę podać herbatkę lub dokarmiać na noc MM, a teraz zaczęłyśmy jeść stałe posiłki :)  Ja chętnie bym przetestowała zestaw ,,SÓWKI". Myślę, że z takim o to zestawem Edytka chętniej nauczy się zdrowego odżywiania :) A może udałoby mi się zorganizować Konkurs gdzie każda Mama miałaby szanse wygrać taki Super Zestaw?


Zestaw ,,SÓWKI"
 Każdy z Was może zapisać się  do BlogoSfery http://canpolbabies.com/pl/blogosfera aby mieć szansę na przetestowanie tego zestawu!!!! Polecam wszystkim serdecznie :-)Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kochani!  Zaangażowałam się w niesamowity Program Testowanie Z Campol babies! 
Cudowne prdukty dla dzieci i mam! Sama używam produktów wspomagających karmienie i rozwijające rozwój Edytki :) Z Marlenką też korzystałam z produktów tej marki, a teraz mam szanse przetestować Elektryczną karuzele ,,Piraci", ciekawa jestem jak się będzie sprawować :) Kto wie może Edytka dzięki tej ślicznej karuzeli zechce zostać ,,,Piratem"?

Zobaczymy!

http://canpolbabies.com/pl/blogosfera

KONKURS

Ogłaszam KONKURS!!!!!Lubicie zestawy Play Doh?????? Ja i Marlenka uwielbiamy. 

W Naszym Konkursie wystarczy do 27 Lipca pokazać nam w komentarzu pod tym postem na blogu jak Kreatywnie potraficie się bawić i opiszcie to!!!!

Zwycięzców będzie aż dwóch, a do wygrania są dwa zestawy Play doh! (Po jednym dla każdego zwycięzcy)!!!!!
                     !Konkurs organizowany jest na Blogu Morylkowy Świat! 
                   !Organizatorem i Sponsorem Konkursu jest Właściciel Bloga Morylkowy Świat!
                     !Konkurs zaczyna się 29 czerwca i Kończy 27 Lipca 2017 roku!
                     !Zgłoszenia po 27 Lipca nie są brane pod uwagę!
                     !Każdy biorący udział musi zostać obserwatorem Bloga! 
                     !Udostępnianie Mile Widziane!
                     !Ogłoszenie Wyników do 7 dni po zakończeniu Konkursu!
                     !Organizator wybiera zwycięzców poprzez najbardziej kreatywną zabawę!                          Życzymy udanej Zabawy!!!! :)

Recenzja z Testu zestawu ,,Little Cutie" z Canpol Babies

Witajcie Kochani :) Dziś chcemy podzielić się z Wami swoją opinią na temat zestawu „Little Cutie", który razem z Edytką testujemy dzięki Blogosferze Canpol Babies!

Ten uroczy zestaw składa się z: *Smoczek silikonowy anatomiczny „Little Cutie" *Antykolkowa butelka szerokootworowa EasyStart 120 ml z kolekcji "Little Cutie" *Antykolkowa butelka szerokootworowa EasyStart 240 ml z kolekcji "Little Cutie" *Miękkie Termoopakowanie w kropki

Edytka niechętnie używa smoczków, natomiast z tym najwidoczniej złapała wspólny język :) Smoczek jest dla dzieci od 6 do 18 miesiąca życia. Nie jest jednak to zwykły moniuś jakiego spotykamy w każdym sklepie. Jest stosunkowo większy od smoczków przeznaczonych dla tego wieku Maluszków. Wykonany jest z bezpiecznych materiałów i wyposażony w sylikonową gumkę. Do tego ma anatomiczny kształt co Edytce bardzo się spodobało :) Edytka już ząbkuje więc zamiast gryzać maminego cycusia wykorzystuje do tego celu smoczek (mańka) z serii ,,Lit…