Przejdź do głównej zawartości

Testuj z Canpol Babies!

KOCHANI!

Zglosiłam się do super projektu Testuj z Canpol Babies! Funkcjonalność, estetyka i bezpieczeństwo w jednym. Jak wiecie Edytka ma pięć miesięcy i choć karmię ją piersią to czasem muszę podać herbatkę lub dokarmiać na noc MM. Ja chętnie bym przetestowała zestaw ,,Little Cutie". Każdy z Was może zapisać się http://canpolbabies.com/pl/blogosfera aby mieć szansę na przetestowanie tego zestawu!!!! Polecam wszystkim serdecznie :-)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kochani!  Zaangażowałam się w niesamowity Program Testowanie Z Campol babies! 
Cudowne prdukty dla dzieci i mam! Sama używam produktów wspomagających karmienie i rozwijające rozwój Edytki :) Z Marlenką też korzystałam z produktów tej marki, a teraz mam szanse przetestować Elektryczną karuzele ,,Piraci", ciekawa jestem jak się będzie sprawować :) Kto wie może Edytka dzięki tej ślicznej karuzeli zechce zostać ,,,Piratem"?

Zobaczymy!

http://canpolbabies.com/pl/blogosfera

Zabawa z Play Doh

Jestem mamą kreatywną wiec nie wyobrażam sobie że moje dzieci miały się bawić inaczej😄 Pierwszy raz kupiłam Marlence ciastoline Play Doh jak miała 18 miesięcy. Zero obaw że ją będzie jeść bo kolorowa i mięciutka:-) Uważam że jeżeli rodzic daje dziecku zabawkę to nie po to żeby tylko go zabawić ale też spędzić miło razem czas. Marlenka dostała pierwsze kredki mając 6 miesięcy ale o tym innym razem. Od samej ciastoliny do super zestawów! Chcieliśmy najpierw pobudzać jej wyobraźnię a potem pokazać jak przy użyciu fajnie zaprojektowanych gadżetów można tworzyć:-) Play Doh My Little Pony, Dentysta itd. A ostatnio została zaskoczona prezentem w postaci Play Doh Fryzjera:-D. Radości nie było końca. Zestaw jest prosty w montażu, Marlenka choć ma 4 latka poradziła sobie sama. Zestawy Play Doh rozwijają kreatywne myślenie u dzieci, a przy okazji cała rodzina może spędzić ze sobą czas:-) Do tego wszystkie zestawy Play Doh można znaleźć w przystępnej cenie, a jakość każdego z nich jest po prost…